מדיניות ותנאים


מדיניות פרטיות זו קובעת את האופן בו Heartyrise.co.il אוסף, משתמש, מתחזק וחושף מידע שנאסף ממשתמשים (כל אחד מהם, "משתמש") באתר Heartyrise.co.il ("אתר"). מדיניות פרטיות זו חלה על האתר ועל כל המוצרים והשירותים המוצעים על ידי Heartyrise.co.il בבעלות ומופעלת על ידh סמיט מדיה בע"מ.

 

מידע על זיהוי אישי:

 

אנו עשויים לאסוף מידע מזהים אישי ממשתמשים במגוון דרכים, כולל, אך לא רק, כאשר משתמשים מבקרים באתר שלנו, נרשמים באתר האינטרנט הזמנה מלא טופס ובקשר עם פעילויות, שירותים, תכונות או משאבים אחרים שאנו להפוך לזמין באתר שלנו. משתמשים עשויים להתבקש, לפי הצורך, שם, כתובת דוא"ל, כתובת דואר, מספר טלפון, פרטי כרטיס אשראי. עם זאת, משתמשים רשאים לבקר באתרנו באופן אנונימי.

אנו נאסוף מידע זיהוי אישי ממשתמשים רק אם הם ימסרו לנו מידע כזה מרצונו. משתמשים תמיד יכולים לסרב למסור מידע זיהוי אישי, פרט לכך שהוא עשוי למנוע מהם לעסוק בפעילויות מסוימות הקשורות לאתר.

 

מידע זיהוי לא אישי:

אנו עשויים לאסוף פרטי זיהוי לא אישיים על משתמשים בכל פעם שהם מתקשרים עם האתר שלנו. מידע זיהוי שאינו אישי עשוי לכלול את שם הדפדפן, סוג המחשב ומידע טכני אודות אמצעי חיבור למשתמשים לאתר שלנו, כגון מערכת ההפעלה וספקי שירותי האינטרנט המשמשים ומידע דומה אחר.

 

 

עוגיות דפדפן אינטרנט:

האתר שלנו עשוי להשתמש ב"עוגיות "כדי לשפר את חווית המשתמש. דפדפן האינטרנט של המשתמש מציב קובצי cookie בכונן הקשיח שלהם למטרות שמירת רשומות ולעיתים כדי לעקוב אחר מידע אודותיהם. המשתמש רשאי לבחור להגדיר את דפדפן האינטרנט שלו לסרב לעוגיות, או להתריע בפניך בעת שליחת העוגיות. אם הם עושים זאת, שימו לב כי חלקים מסוימים באתר עשויים שלא לתפקד כראוי.

 

כיצד אנו משתמשים במידע שנאסף:

Heartyrise.co.il אוספת ומשתמשת במידע אישי של משתמשים למטרות הבאות:

לשיפור שירות הלקוחות
המידע שלך עוזר לנו להגיב בצורה יעילה יותר לבקשות שירות הלקוחות שלך ולצרכי התמיכה שלך.

לשיפור האתר שלנו. אנו שואפים ללא הפסקה לשפר את הצעות האתר שלנו על סמך המידע והמשוב שאנו מקבלים ממך.

לעיבוד עסקאות, אנו עשויים להשתמש במידע שמשתמשים מספקים אודות עצמם בעת ביצוע הזמנה רק כדי לספק שירות לאותה הזמנה. איננו חולקים מידע זה עם גורמים חיצוניים אלא במידה הנחוצה לצורך מתן השירות.

לשליחת דוא"ל תקופתי, כתובת הדוא"ל שמשתמשים מספקים לעיבוד הזמנות, ישמש רק כדי לשלוח להם מידע ועדכונים הנוגעים להזמנתם. זה עשוי לשמש גם כדי לענות על פניותיהם, ו / או בקשות או שאלות אחרות. אם המשתמש מחליט להצטרף לרשימת התפוצה שלנו, הוא יקבל דוא"ל שעשוי לכלול חדשות חברה, עדכונים, מידע בנושא מוצרים או שירותים קשורים וכו '. אם בכל עת המשתמש ירצה לבטל את המנוי לקבל דוא"ל עתידי, אנו כוללים פרטים ביטול ההרשמה בתחתית כל דוא"ל או שמשתמש רשאי ליצור איתנו קשר דרך האתר שלנו.

 

 

כיצד אנו מגנים על המידע שלך

אנו מאמצים נוהלי איסוף, אחסון ועיבוד נתונים מתאימים ואמצעי אבטחה להגנה מפני גישה בלתי מורשית, שינוי, חשיפה או הרס של המידע האישי שלך, שם המשתמש, הסיסמה, פרטי העסקאות והנתונים המאוחסנים באתרנו.

 

חילופי נתונים רגישים ופרטיים בין האתר למשתמשים בו מתרחשים דרך ערוץ תקשורת מאובטח על ידי SSL ומוצפן ומוגן באמצעות חתימות דיגיטליות. האתר שלנו עומד גם בתקני פגיעות של PCI על מנת ליצור סביבה ככל האפשר למשתמשים.


שינויים במדיניות פרטיות זו

ל- Heartyrise.co.ill שיקול הדעת לעדכן מדיניות פרטיות זו בכל עת. כאשר אנו עושים זאת, שלחו אליכם דוא"ל. אנו ממליצים למשתמשים לבדוק לעתים קרובות בדף זה אם יש שינויים כדי להישאר מעודכן כיצד אנו עוזרים להגן על המידע האישי שאנו אוספים. אתה מאשר ומסכים כי באחריותך לבדוק מדיניות פרטיות זו מעת לעת ולהיות מודע לשינויים.

הסכמתך לתנאים אלה:

על ידי שימוש באתר זה אתה מציין את הסכמתך למדיניות זו ותנאי שירות. אם אינך מסכים למדיניות זו, אנא אל תשתמש באתר שלנו. המשך השימוש שלך באתר לאחר פרסום השינויים במדיניות זו ייחשב כקבלתך לשינויים אלה.

 

פנה אלינו:

אם יש לך שאלות כלשהן לגבי מדיניות פרטיות זו, הנוהגים של אתר זה או ההתנהלות שלך עם אתר זה, אנא צור איתנו קשר בכתובת:

 


Heartyrise.co.il (סמיט מדיה בע"מ)

 

קיבוש חבודה 36,

הרצליה,

ישראל

מיקוד 463225


+972 547990189

 

Heartyrise.co.il

Info@oceandevil.com

 

Heartyrise.co.il הוא רכוש של סמיט מדיה בע"מ המאוגדת בישראל..